Kompletní péče o váš úsměv

Ceník

Naším cílem je dosáhnout dlouhodobé kvality Vašeho chrupu, včetně krásného zářivého úsměvu a bezproblémové funkce. Výkony, které nejsou hrazeny ze ZP, nabízí použití těch nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších postupů. Nikdo nás nelimituje časem, za který dokonalou výplň zhotovíme. Jen tak můžeme  zajistit ošetření, které bude nejen esteticky dokonalé, ale bude mít i dlouhodobou prognózu. Rozhodující je pro nás individuální přístup a maximální kvalita práce.

Ceny se mohou lišit, pokud jste klientem zdravotní pojišťovny (ZP), se kterou nemáme smluvní vztah.
 

Komplexní vstupní vyšetření včetně detailního písemného léčebného plánu* 400 Kč
Komplexní vstupní vyšetření – dočasný chrup hrazeno ZP
Anestezie hrazeno ZP
Preventivní prohlídka hrazeno ZP
Dentální hygiena (odstranění zubního kamene, fluoridace, airflow) od 900 Kč
Estetická výplň zubu od 1500 Kč
Endodontické ošetření pod mikroskopem od 2500 Kč

*včetně zhotovení a vyhodnocení RTG snímků, vyšetření chrupu pomocí mikroskopu a intraorální kamery, podrobné edukace pacienta, na žádost vypracování detailního písemného léčebného plánu a kalkulace. Připravíme pro Vás také podrobné informace o plánovaných výkonech. Vyšetření zubním lékařem při registraci a stanovení léčebného plánu (pouze v rámci výkonů hrazených ZP) je hrazeno ZP.

Možnost platby kreditní kartou

Zdravotní pojišťovny

Naše Zubní klinika je partnerem těchto zdravotních pojišťoven:

• Všeobecná zdravotní pojišťovna, 111
• Vojenská zdravotní pojišťovna, 201
• Oborová zdravotní pojišťovna, 207
• Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, 205
• ZPMV, 211


Jaké zákroky hradí zdravotní pojišťovny?

Výkony (ošetření) hrazené zdravotní pojišťovnou plně
Jedná se především o preventivní prohlídky nebo výkony, kde jde o dočasné provizorní řešení problému (bolest apod.). Lékař je v nabízené péči hrazené ZP výrazně limitován.

Výkony (ošetření) hrazené zdravotní pojišťovnou částečně
Pacient doplácí rozdíl mezi cenou kalkulovanou a příspěvkem zdravotní pojišťovny. Tento způsob úhrady je možný pouze u protetických náhrad zubů (korunky, můstky, …).

Výkony (ošetření) nehrazené zdravotní pojišťovnou
Cena těchto výkonů je kalkulována na základě příslušných právních předpisů (jde o tzv. věcně usměrňované ceny). O možnostech léčby a případném provedení těchto výkonů u nás budete vždy předem informováni pomocí detailního písemného plánu.

Příklad výkonů nehrazených ze zdravotního pojištění: výplně (plomby) z nadstandardních materiálů a za použití moderních technologií, zubní implantáty, ošetření kořenových kanálků pod mikroskopem, apod.
 

Zeptejte se našich lékařů

Jméno: 
E-mail: 
   
Předmět: 
Text: